مطالب آموزشی
تقویم
اخبار > موفقیت دانشجویان زیست‌شناسی سلولی و مولکولی در بیست و دومین المپیاد دانشجویی


  چاپ        ارسال به دوست

موفقیت دانشجویان زیست‌شناسی سلولی و مولکولی در بیست و دومین المپیاد دانشجویی

در مرحله مقدماتی در بیست و دومین المپیاد دانشجویی کشور که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، تیم سه نفره دانشجویان رشته زیست‌شناسی سلولی و مولکولی شامل آقای رضا مداح و خانم ها رضوانه شهادت و مهسا شاهجویی به نمایندگی از دانشگاه سمنان در مسابقات شرکت کردند. در این مرحله از المپیاد دانشجویی، نمایندگان دانشگاه های قطب 3 کشوری شامل كليه دانشگاه هاي 4 استان خراسان رضوي، خراسان شمالي، خراسان جنوبي و استان سمنان شركت كردند. در نهایت، آقای رضا مداح رتبه 5 و خانم ها رضوانه شهادت رتبه 6 و مهسا شاهجویی رتبه 12 را کسب کردند و از این میان آقای رضا مداح به مرحله نهایی المپیاد که با حضور نمایندگان منتخب قطب های کشوری در تیرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، راه یافتند.

مطابق با اعلام روابط عمومی دانشگاه، 15 نفر اول هر رشته مستقيما به دوره كارشناسي ارشد راه مي‌يابند (حتي اگر هنوز دانشجوي سال سومي باشند، چون دانشجويان سال سوم و چهارم مي‌توانند از هر دو طريق متمركز و غير متمركز در المپياد شركت كنند). نفرات اول تا سوم امتيازات بسيار ارزشمندتری کسب کرده و از مزاياي بنياد نخبگان بهره مي برند.

لازم به ذکر است موفیت کسب شده در ادامه موفقیت‌های مستمر سال‌های قبل دانشجویان گروه زیست‌شناسی سلولی و مولکولی بوده و از این رو، زحمات ایشان شایسته تقدیر و سپاسگزاری می‌باشد. اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق درگاه المپیاد دانشجویی کشور قابل دسترس می باشند.

 


١٠:٣٥ - 1396/06/15    /    شماره : ١١٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٦٦٠خروج
آدرس و اطلاعات تماس

آدرس: دانشگاه سمنان، روبروی پارک سوکان، پردیس علوم پایه، گروه زیست‌شناسی

تلفن: 31533197-023  و 33655410-023        کدپستی: 19111-35131