مطالب آموزشی
تقویم
اخبار > نشست تخصصی زیست‌فناوری کویر، فرصت‌ها (2)


  چاپ        ارسال به دوست

نشست تخصصی زیست‌فناوری کویر، فرصت‌ها (2)

نشست تخصصی یک‌روزه زیست‌فناوری کویر، فرصت‌ها در روز چهارشنبه 1 آبان 1398 به میزبانی دانشگاه سمنان در تالار دانش دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد. این سمینار با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری در راستای چشم‌انداز توسعه گروه زیست‌شناسی و با حضور جمعی از مقامات محترم استانی، مسئولین دانشگاه، صاحبان صنایع و شرکت‌های زیست‌فناوری برگزار می‌گردد.

محور اصلی این نشست تخصصی بحث و تبادل‌نظر در خصوص راهکارهای پیشبرد مأموریت محول شده توسط ستاد ملی زیست‌فناوری به دانشگاه سمنان خواهد بود. در این نشست، اساتید برجسته از دانشگاه‌های تهران، الزهرا و سازمان پژوهشهای علمی- صنعتی در رابطه با حوزه‌های زیست‌فناوری و میکروارگانیسم‌ها، زیست‌فناوری میکروبی و صنعت، زیست‌پالایی، فرآیندهای تخمیری، سیستماتیک و زیست‌فناوری گیاهی، گونه‌های نادر گیاهی و جانوری و تولید فراورده‌های نوترکیب به ایراد سخنرانی های تخصصی خواهند پرداخت و میزگردهای تخصصی با حضور تعدادی از شرکت‌های فعال در این حوزه‌ها از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان سیناکلون، پیشگامان انتقال ژن، پرسیس ژن، لاکتوژن و غیره برگزار خواهد شد.

اهداف برگزاری نشست:

  • آشنایی با دیدگاه متخصصین و بزرگان این حوزه برای بهره‌برداری مطلوب از میکروارگانیسم‌­های کویری در تولید فراورده‌های زیستی
  • استفاده از تجارب صاحبنظران برای بررسی فرصت‌ها، مشکلات و چالش‌­های پیشرو و راهکارها
  • آشنایی با روش‌­های مختلف تجاری‌سازی فرآورده‌های زیستی

امید است که این نشست فرصت‌هایی ارزشمند در رابطه با راهکارهای موجود جهت پیشبرد هر چه بهتر مأموریت‌های محول شده به گروه و تسهیل همکاری‌های بالقوه فراهم سازد.

 

از متقاضیان محترم شرکت در این سمینار دعوت به عمل می‌آید با مراجعه به فرم مربوطه در صفحه اینترنتی گروه زیست‌شناسی سلولی و مولکولی نسبت به ثبت‌نام رایگان خود تا حداکثر ساعت 24:00 روز یکشنبه 28 مهر 1398 اقدام نمایند.

 


٢٢:٤٥ - 1398/07/24    /    شماره : ١٧١٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٥٣خروج
آدرس و اطلاعات تماس

آدرس: دانشگاه سمنان، روبروی پارک سوکان، پردیس علوم پایه، گروه زیست‌شناسی

تلفن: 31532294-023          کدپستی: 19111-35131